Spolupracujeme

 

Lipatech s.r.o. půjčovna nářadí a strojů Praha, Příbram

Prodej a servis stavebních strojů, půjčovna stavebních strojů, půjčovna nářadí Praha, půjčovna nářadí Příbram. Nástroje pro stavbu, les a zahradu. Provádíme mobilní a dílenský servis stavebních strojů, dodáváme originální i alternativní náhradní díly - kompletní sortiment filtrů, pryžové pásy pro minirypadla, podvozkové díly a další. V loňském roce jsme rozšířili naší činnost o likvidaci dřevních odpadů, které je možno zdarma ukládat na naší deponii v Osnici u Prahy.

www.lipatech.cz www.lipatech.eu

 

 Gumoé pásy na Váš stroj RubberHill

Gumové pásy na bagr, minibagr a jiné stavební stroje

Gumové pásy na Váš bagr, minibagr, smykáč nebo dempr máme skladem v Praze a posíláme na dobírku. Pásy RubberHill se vyznačují vysokou kvalitou a pevností. Záruka samozřejmostí. Nezavázně nás poptejte nebo zavolejte. Více informací na naší webové stránce.

www.gumovepasy.cz www.gumovepasy.eu

 

 prodej privesnych voziku indespension

Indespension Ltd. přívěsné vozíky

Přívěsné vozíky pro přepravu automobilů, přívěsy pro převoz stavebních strojů, přepravníky bagrů, zboží, přívěsy pro přepravu lodí a skříňové přívěsy. Přívěsné vozíky INDESPENSION Ltd. jsou široce používané jak privátními majiteli, tak i profesionály převážně z oboru stavebních strojů, zahradnických popř. komunálních služeb atp.

www.indespension.cz

 

 prodej hlinikovych najezdu pro bagry, motorky, stroje, vozickare

Hliníkové nájezdy pro stavební stroje

Dodáváme kompletní řadu hliníkových nájezdů pro bagry, stavební techniku s nosností od 200 do 14.000 kg a délkou až 5 metrů, pro nakládání a vykládání kolových nebo pásových vozidel s gumovými i ocelovými pásy. V naší nabídce naleznete více než 12 skupin nájezdů, které jsou k dispozici ve více než 100 modelech.

www.najezdy.com

 

hodinovy manzel praha hodiman.eu

Hodinový manžel Praha

Služba hodinový manžel, údržba a servis bytů, kanceláří, rekreačních objektů a zahrad. Drobné stavební opravy, elektro, instalatérské, tesařské práce, péče o vůz, montáže nábytku, montáže nájezdů a ramp pro invalidní vozíky.

www.hodiman.eu

 

 truhlarstvi pichlik

Truhlářství Pichlík

Truhlářská výroba kuchyňských linek, vestavěných skříní, nábytku na míru, vybavení restaurací, hotelů a prodejen, schodišť, oken a dveří, dřevostaveb, samonosných schodů, obkladů, dveří a zárubní, vrat a plotů, postelí a jiného nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu z kvalitního masivního listnatého i jehličnatého dřeva.

www.truhlarstvi-pichlik.cz

 

 instalace automatickych zavlazovacich systemu

Instalace automatických zavlažovacích systémů

sportovní plochy, privátní zahrady, veřejná zeleň.Působnost celá Česká republika. Projekce, realizace, poradenství. Krajinářská architektura, obnovy zeleně, terénní úpravy a modelace.

www.zavlazuj.cz

 

 revitalizace krajiny praha

Revitalizace krajiny
Terénní úpravy a modelace, obnovy zeleně, krajinářská architektura, likvidace náletových dřevin, likvidace ruderálních travnatých porostů, alejové výsadby, kamenné zídky, zakládání travnatých ploch. Působnost celá Česká republika.

www.revitalizacekrajiny.cz

 

 

 

 

Sklad

  • Praha, Komerční 1 - Osnice, 252 42 Jesenice u Prahy

© Lipatech s.r.o. | info@lipatech.cz | infolinka 800 213 216

Všechna práva vyhrazena. Žádná část těchto stránek nesmí být publikována a šířena bez písemného souhlasu.


 

muzes.cz